Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news
 10.06.2013 Chystaj se velký věci ! Dělej a registruj se ! back
Máme za sebou ASUS NQL LANku v Brně. Nakonec se nás setkalo 16 hráčů a turnaj tak byl luxusní. Děkujeme sm0kovi za organizaci, koment a zázemí ! Jen tak dál ! DEMOS najdete tady a tady. ZAZNAM live streamu mate tady. Misonkovi dema sosat zde !

Pokud by vás zajímalo jak posunout svojí laťku v duelech a jak co nejvíce vylepšit samotný systém tréninku, tak věnujte pozornost tomuto článku na ESREALITY.

A věrtě, že právě trénink bude potřeba, protože se QUAKE LIVE nakone objeví i na letošním zimním Dreamhacku ve Švédsku ! Nutno podotknout, že se sm0ke nechal slyšet, že zařídí sponzoring 2 nadějným hráčům, kteří by se odhodlali tam vyrazit ! Právě proto se opřete laskavě do tréninku a začněte to hrotit ! Stejně tak se můžeme těšit na QUAKECON 2013, kde se objeví rovnou 2 QL turnaje - klasický duel a (překvapivě) Clan Arena.

Organizace FACEIT pořádající mimo jiné online turnaje právě v QUAKE LIVE se nedávno spolčila s progamer společností RAZER. Checkujte jejich shop ! Dále se můžeme těšit na TDM turnaj, který bude tučně (1000$) dotován (na Q poměry tedy určitě). Krysa se už spolčil s legendárním hráčem PURRIm - cílem není nic jiného než vyhrát.
Další organizace nám tady právě roste a nese jméno ELECTRONIC SPORTS ASSOCIATION (ESA). Bude se hrát TDM a v sázce jsou peníze, body a samozřejmě prestiž. Takže makejte a registrujte se !

Dále zde máme 2 duel turnaje pořádané organizací DUELCRAFT, které odstartují za cca 12 dní. Stay tuned ! V prizepoolu je 50$ a je otevřeno 32 míst. Check-in do EU eventu začne ve 12:00, 22. června.

BTW: teď máte ideální příležitost začít s QUAKE LIVE naplno ! Až do 16. června platí sleva 25% na všechny subscriptions. Takže taková PREMIUM verze na jeden rok (která bohatě stačí) vyjde přibližně na 360 korun. Jinými slovy ... kdo si nepořídí alespoň nějaký předplatný QUAKE LIVE než tahle sleva skončí ... je ňouma !
- msn


Autor: 
Text: 

Novinka neobsahuje žádné komentáře

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt