Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news
 Quake.cz komunita na Discordu. 1 comment
Čest všem Quakerům, již pár dní jede oficiální Discord kanál Quake.cz. Kdo z Vás zná a ví, tak může následovat tento link https://discord.gg/TQEJJwv


Kdo nezná, tak v následujících řádních se pokusím popsat, jedná se o hlasový a textový komunikátor, který možná někteří znáte v podobné formě jako #slack který využívají vývojáři. V této podobné formě pro hráče je zcela zdarma dostupný Discord.

Nejlépe bych popsal Discord jako kombinaci IRC a Teamspeaku/Mumble, zde se kanály dělí na textové a hlasové. Veškeré nastavení ovládne snad kdokoliv a bez sebemenších problémů.

Pokud tedy chcete být v kontaktu s dávno ztracenými kvakery, kteří se opětně shledávají díky této aplikaci, tak následujte již v ůvodu zmiňovaný link https://discord.gg/TQEJJwv Chat se otevře ve webovém prohlížeči, kde vám bude nabídnuta registrace a další možnosti synchronizace kontaktů, které lze přeskočit, registraci bych ale rozhodně doporučil, pro ty kteří s námi chtěli být stále v kontaktu, včetně nainstalování applikace, která nabízí o něco více něž jen webové rozhraní. Discord app je multiplatformní, takže si dle svého naleznete svojí verzi, současně lze najít i odlehčenou verzi pro Android na Google Play
......
- cuky

q4.news
 24.04.2013 Mixle v Pixle s Hawr1xem v2 add comment
Záznam z 28.3.2013 s Pavlem "Hawr1xem" Kymlou, se kterým sme si povídali o Razer Czech novinkách, dále o nově otevřené herně District.Prague a o LANce s podtitulem Quake Live Mayham, nenechte se zmást šunkou v turnaji o 10.000 Kč!


 

MIXLE V PIXLE S HAWR1XEM VOL.2 by Streetculture Radio on Mixcloud                       - cuky


 17.04.2013 CB TDM NATIONS CUP 2013 add comment
Průběh Playoff CB TDM Nation cupu opět zvýraznil kvalitu Ruského teamu.
Ruští hráči opět předvedli ukázkový teamplay za podpory jedno z nejlepších tdm hráčů,Latrommiho. Ruský tým už jen potvrzuje,že jeho hráči z teamu 102.,jsou momentálně světovou špičkou v QL TDM.

A co se týče průběhu playoff,tak ve čtvrtfinále Team ČR podlehl zkušenému teamu z Finska a největším překvapením Celého turnaje bylo,když Itálie hladce porazila favority ze Švédska 2:0.

Ve finále nakonec podlehl Polský tým již zmíňeným Rusům 3:1.

Streamy

Finále:
RUS - POL (3:1), http://www.twitch.tv/leveluptv/b/391374715

Semifinále:
RUS - ITA (2:0), http://www.twitch.tv/deliberatemurder/b/388761595
POL - FIN (2:1), http://www.twitch.tv/sadlytv/b/388757977

Čtvrtfinále:
ČR - FIN   (0:2), http://ru.twitch.tv/deliberatemurder/b/380521988
POL - DEN (2:1), http://www.twitch.tv/premon/b/385726420
ITA - SWE (2:0), http://www.twitch.tv/sadlytv/b/383105693
RUS - FRA (2:0), http://ru.twitch.tv/deliberatemurder/b/380550062

- BrejK

 02.04.2013 Pomoc z hůry (aneb jak na ql hud) 6 comments
Zdravím všechny.
Vzhledem k tomu,že jsem tu nikdy neviděl newsku o tom, jak si upravit ql podle sebe,tak jsem Vám tu připravil pár odkazů, které určitě oceníte(nebo alespoň někteří z vás).

Config:
Začneme nejdřív u nastavení, pokud si někteří nevíte rady jak si nastavit ql podle sebe,pak tu mám online stránku http://www.quakeliveconfig.com/ která vygeneruje téměř vše, co chcete. Osobně jsem začínal na generátoru,který vřele doporučuji a jde tu vše, co potřebujete:
http://www.holysh1t.net/unofficial-quake-live-config-generator-by-yamanaka/

Hud:
Určitě za zmínku stojí stránka http://qlhud.net, která obsahuje nespočet hudů a stále se tam přídávají další a další,(nechybí zde i hudy PRO hráčů).
Ovšem pokud si chcete udělat vlastní hud podle svých představ,tak tu pro vás mám stránku http://visualhud.pk69.com/.

Cross:
A v neposlední řadě tu mám i stránku se zaměřovači:
http://quakelivehud.blogspot.cz/2009/05/extra-2.html
Na této stránce také najdete kam vše zapsat a uložit.Bohužel sem tu nenašel jeden zaměřovač a tak jsem se ho vydal hledat jinam viz:

Video

A pokud by někdo chtěl tento zaměřovač nebo komplet celý nastavení,
tak ho nalezne zde : www.esreality.com/?a=users&user_id=6121.

To je asi pro tuto chvíli vše,pokud by jste potřebovali poradit neváhejte a přijďte
na irc channel #ql.cz ,kde vám rádi poradíme.


                                                                                                            -BreJk

 27.03.2013 Hawr1x @ Mixle v Pixle 4 comments
Hawr1x at Mixle v PixleVe čtvrtek 28.března se od 21:00 v pořadu Mixle v Pixle na StreetCulture Radio představí Pavel "Hawr1x" Kymla.

Hlavními tématy druhého vystoupení "oficiálního záskoku" této vymazlené show bude Hawr1xova práce pro Razer Czech.

Dozvíte se informace o nově otevřené herně DISTRICT.Prague sídlící v prostorech obchodného střediska HARFA.

A v neposlední řadě si přiblížíme základní informace o květnové Quake Live LAN s podtitulem MAYHAM a dotací 10 000 Kč podporované společností Razer.

Případné dotazy můžete psát k této novince.
- Flowee

 22.03.2013 Faceit TDM 2v2 test cup #1 -1 comments

                                                      
Trošku pozdě,ale přeci jen.Za 3 hodiny začíná první TDM 2v2 Test cup od FACEITU. Check-in začíná v 19:30 a start se očekává okolo 20:30, takže někomu napište a regněte se. Výhra bude 10$.


 -BreJk

 19.03.2013 Interview With Cooke 3 comments
Tak se nám trochu představ.
Tell us about yourself

Well, my name is Alexander, I was born in Moscow and lived in England for several years. Now Ia m back in Russia. I am 31 years old, got my own business, house, car and Quake Live as my favourite hobbie :)

Jmenuji se Alexander, narodil jsem se v Moskvě a několik let žil v Anglii. Nyní jsem zpátky v Rusku. Je mi 31 let, podnikám, mám dům, auto a Quake Live jako nejoblíbenější koníček :)

Jaká to je změna nevěnovat se jenom hraní, ale taky pořádat turnaje atd ?
How does it feel to organize tournaments etc. instead of just playing them?

I cannot win any more, so it iss better to make something usefull for other guys, who love the game.

Již nedokážu vyhrávat, tak se raději snažím udělat něco užitečného pro ostatní, kteří tuto hru tak milují.

Jak ses dostal ke Quake a jak dlouho jej hraješ?
How did you get to quake and for how long have you been playing?

I started to play id Software games since Doom 2, quit gaming back in 2005, I think, but two years ago my old friend Nico (the guy who is in charge of 125fps Duel League) got me back to Quake. And here I am.

Hry od id Software jsem začal hrát od Dooma 2, přestal hrát v roce 2005, aspoň myslím, ale před dvěma lety mě můj starý přítel Nico (Ten co je ve vedení 125fps Duel League) dotáhl zpět ke Quakovi. A tady jsem.

Jaký je tvůj největší úspěch v Quake ?
What is your biggest accomplishment in quake?

It is hard to say. For a long time I have been Russian QuakeWorld / Quake 2 champion as a player, worked as team forZe coach back in Quake 3 times, I made up 102 - Quake Live champion team. But I never won something like QuakeCon or Dreamhack myself, so what "biggest accomplishment " are we talking about? Damn, I am a loser!! :D

Těžko říct. Dlouhou dobu jsem byl ruským šampiónem ve hrách QuakeWorld a Quake 2, v časech Quaka 3 jsem coachoval team forze, založil jsem 102 – šampióny Quake Live. Ale nikdy jsem nevyhrál nic jako Quakecon nebo Dreamhack, takže o jakém “největším úspěchu” to vůbec mluvíme? Sakra jsem nicka!! :D

 

Jaké máš v Quake Live cíle ?
What are you aiming for in Quake Live?

I just love the game - everybody should have a hobbie, right? So I am trying to spend more time with my friends from Quake community. But I am not sure I really got any aim.

Prostě tu hru miluju – každý by měl mít nějaký koníček že? Tak se snažím trávit více času se svými přáteli z Quake komunity. Ale nejsem si jistý zdali nějaký cíl mám.

Jaké má klan 102 cíle?
What is clan 102 aiming for?

When I created 102 the main aim was to bring Russian quakers to LANs, show the world what Russians can do. Evil already won Dreamhack, so I guess everybody see what we can do ;) At the moment we are trying our best to find the way to go to QuakeCon 2013. It is much more expensive then Europian LANs, as you understand...

Když jsem založil 102, hlavní cíl byl přivézt ruské quakery na lanky, aby ukázali co rusové dokáží. Evil již dokázal vyhrát Dreamhack, tak hádám, že kazdý vidí co dokážeme ;) Momentálně se z největších sil snažíme zajistit si cestu na Quakecon 2013. Jak jistě chápete, je to o mnoho dražší než evropské lanky…

Jak vidíš Quake scénu ?
How do you see quake scene?

The scene is pretty much dead by now :( Mostly because it is hard to find somebody who wil donate as much money to Quake Live as they do to DotA2 or League of Legends. I believe the main reason is that Quake is actually very hard game for new players - that is why young people prefer to play something easier. Let is be more realistic: we will never get as much people as stupid MOBA do. But let is try to do at least something and stop just sitting on our arses saying "I do not care, I do not care".

V tuto chvíli je scéna víceméně mrtvá :( Převážně proto, že je těžké najít někoho, kdo by do Quake Live dal tolik peněz co do Dota2 nebo League of Legends. Myslím že hlavní důvod je, že Quake velmi těžká hra pro nové hráče – a proto mladí lidé radějí upřednostňují hraní něčeho jednoduššího. Buďme realističtější: nikdy neseženeme tolik hráčů jako má hloupá MOBA. Ale pojďme se pokusit udělat alespoň něco a přestaňme se jen valet na prdelích říkajíc “mě to nezajímá, mě to nezajímá”.


Co by si řekl na Evropskou scénu Quakelive ?
What can you say about european Quakelive scene?

Basicaly the same. But there are couple of things I can say about Europe especially. First of all, I really like to see some new - well, at least new for me - names in top list. Like Sev3n, for example. And it is a real plessure for me to see that guys like coolleR or strenx cannot really quit Quake ;) And of course it is great that guys like czm, PURRI or draven still manage to find some time to go to LAN and see all the Quake-band.

V podstatě to samé. Ale je zde pár věcí, které o Evropě mohu říct. Za prvé, opravdu rád vidím nějaká nová – alespoň pro mě nová – jména na předních příčkách. Jako například Sev3n. A je pro mě opravdu potěšující vidět, že lidi jako je coolleR nebo strenx nedokáží skončit s quakem ;) A samozřejmě je skvělé, že lidi jako czm, PURRI nebo draven si i nadále dokáží udělat čas na cestu na LAN vidět celou quakebandu.

Co říkáš na CZ quake hráče a překvapily tě nějaký?
What do you think about czech quake players?

I do not know much about your scene. But still it is a pitty that krysa does not play anymore - he was a real star. You do have plenty of good players, but not as good as him... Other thing I would like to do is to thank you personaly for making those small but still nice TDM tourneys! Oh, and last, but not the least: flatecek, you fucking alcoholic, stay as cool as you are! Respect! :)

O vaší scéně toho moc nevím. Ale i tak je škoda, že krysa již nehraje – byla to opravdová hvězda. Máte spoustu dobrých hráčů, ale ne tak dobré jako on… Další věc kterou bych rád udělal je poděkovat ti osobně za pořádání těchto malých, ale presto krásných TDM turnajů! Oh a v neposlední řadě: flatecku, ty zkurvenej alkoholiku, zůstaň tak v pohodě jak jsi! Respekt! :)

 

Jak se ti daří a co děláš v soukromém životě ?
How are you and what do you do in personal life?

I already said everything in the first answer :)

Všechno jsem již řekl v první otázce :)

Any last words?

Do not forget that "cooke kills Quake" ©roychez  :D

Nezapomeтte ћe „cooke zabнjн Quaka“ ©roychez  :D

Za sebe chci poděkovat Cokkemu za pomoc v mém tdm cup a za ochotu spolupracovat se všemi Hráči quakelive scény.

As for myself i would like to thank you for your help in my tdm cup and for your willingness to cooperate with all of the quake scene players

- Karby

 06.03.2013 Rozhovor s Flatečkem a Debtorrem 7 comments


Konečně vám Mužů přinést rozhovor s našimi nejlepšími hráči tdm scény. Rozhovor probíhal skvěle a se skvělou náladou  hráčů. Děkuji jak Debtorrovi tak Flatečkovi za spolupráci, ale Flateček by mohl mít trochu víc úcty ke starším lidem Mě :D

Tak se nám trochu představte.

Debtorr: Mé jméno je Vojtěch Lukovský, jsem původně z Frýdku-Místku ale teď žiju v Ostravě.

Flatecek: Jmenuji se Tomáš Furik a pocházím z Prahy.

Jak ses dostal k TDM a jak dlouho jej hraješ?

Debtorr: Quaka hraju od 1999 ale hrál jsem asi 3-4 roky jen s Boty, pak 3 roky instagib freeze Osp na gameparku a nějak jsem začínal tou dobou i hrávat all weapons převážně TDM. Po sléze na CPMA jsem chvíli hrál v clanu NTT a pak zase na OSP, už si to moc nepamatuji,  jak vyšel quake live dal  jsem si nějaké pickupy na #tdmpickup a vypadalo to že mi to půjde, pak mě oslovil Typhuz z klanu Phn že bychom mohli hrát spolu, za to mu velké díky. Po pár zápasech si mě všiml Frg14 a doporučil mě flatovi do nároďáku, když hledali 4tého, tak jsem tam tak nějak s odřenýma ušima zapadl a docela rychle se vyšvihl, ono když hrajete s dobrými hráči proti těm nejlepším z celého světa, tak se to naučíte hodně rychle, pokud nejste úplné lamy =)

Flatecek: Ke Quakovi jsem se dostal poprvé v roce 2001 a to konkrétně k třetímu dílu v nejlepším módu OSP. V něm jsem s menšími či většími pauzami hrál duely i TDM dokud nevyšel tzv. CPMA mód a poté Quake Live. Tomu jsem se začal věnovat zhruba před dvěma a půl lety a hraji dodnes.

Jaký je tvůj největší úspěch v TDM ?

Debtorr: Můj největší úspěch v TDM je LANka Adroits 2012 v holandsku, kde jsme se probojovali do finále a nakonec podlehli švédům s purrim a spartiem v čele.. takže krásné 2. místo.

Flatecek: Tak určitě souhlasím s debtorrem, to se bude těžko překonávat. 

 Jak bys popsal a rozebral váš včerejší zápas s Italií ?

Debtorr: Nehrál u nich zyrinx a ten je jejich největší zbraní a u nás zase nemohl hrát Frg14, který určitě patří mezi českou elitu jak v TDM tak i DUELu. Neměli jsme to snadné, po první mapě kterou jsme prohráli, což jsem docela očekával jsme zvolili naši domácí mapu dm14 ve které nás mimochodem ve složení krysa,frg14,flat a já zatím nikdo kromě švédů na LANce neporazil ( já to svádím na to že byly 2 ráno a hráli jsme celý den =)). Je to naše nejlepší mapa prostě ji nějak tak umíme. Byl jsem hodně naštvaný kvůli pingu ale nepřestal jsem se soustředit na hru. Prostě jsem je chtěl strašně zničit a taky se to povedlo. S flatem není co řešit, hráli jsme spolu hodně 2v2 a hodně 4v4 a umíme si tak nějak sednout „spolu a chutně“ jak já říkám :D Karby byl v našem týmu poprvé tak jsme měli trošku nevýhodu, ale zahrál to líp než dobře. Předčil mé očekávání takže velké plus. Impjeeemu se podařilo párkrát mi před  xichtem vyžrat powerup fakt v blbých situacích ale to se občas stává, snad se to nebude opakovat dál. Na Limbusu jsme měli hodně dobrý teamplay, Karbymu hra sedla a mohli jsme hrát jako team. Bylo tam dost vypjatých situací a na konci hodně adrenalinové momenty, možná jsem to zachránil 3 killama brokou na konci, jak říká Frg14 „bafáčky pičo“ =)

Flatecek: Předcházel tomu trochu nesmyslný flame, který vznikl minulý táden odmítnutím italů hrát bez svého nejlepšího hráče 20 minut potom co měla začít hra, ačkoliv měli 4 hráče ready na serveru. Z toho vznikla trochu divná situace kdy buď budou hrát fragma a zyrinx nebo ani jeden. Jelikož fragma stejně hrát nemohl tak jsme zvolili za jeho suba starouše karbyho. I přes slabší výkon v první mapě nakonec našlápl k podle mého názoru životnímu výkonu v tdm a pomohl nám vyhrát 3 rozhodující mapu rozdílem 3 fragů. 2 mapu ani nezmiňuji v té italové očividně nemají nejlepší hřiště a tak na ně debtorr stačil prakticky sám (doporučuji demo).

 

Jak vidíš šance na vítěztví naší reprezentace v Nations Cupu 2013 ?

Debtorr: Šance máme, když budeme hrát jako team, budeme trénovat a zůstane v teamu dobrá nálada tak jde všechno.. Chybí nám naše největší podpora.. Krysa

Flatecek: Bude dost záležet koho dostaneme v prvním kole playoff. Ale pakliže budeme udržovat formu tak věřím, že porazit můžeme kohokoliv.

Jak se vám hraje bez top hráče světové TDM scény a vítěze quakonu Krysy ?

Debtorr: Samozřejmě to není úplně jednoduché, musíme si zvykat že tu není ten kdo by team podržel když jsme v úzkých, není tu ten který prostě nějak vydrtí celý team. Najednou to musí být někdo z nás kdo se ujme této role =)

Flatecek: Osobně jsem si myslel, že to bude o dost horší. Přijde mi že debtorr je podobný typ hráče a musím přiznat, že mít 2 hráče tohoto typu je možná i na škodu. Asi budeme muset přehodnotit naší sestavu až bude krysa k dispozici... no uvidíme :D

 

Jaké máš v Quake Live cíle ?

Debtorr: Pokračovat v tom co se mi zatím daří a pořád se zlepšovat. Přemýšlím teď že bych podpořil českou scénu a začnu hrát i DUELy. Možná bych se chtěl dostat v duelech na takovou úroveň jako v TDM. Ale to časem. TDM je pro mě prioritou.

Flatecek: Rád bych se podíval ještě na nějakou lanku v zahraničí a pokud možno ji vyhrál. Jinak cíle jsou samozřejmě vyhrát co se dá.

Jak vidíš českou TDM scénu do budoucnosti?

Debtorr: Kdo říká že quake je dead, tak se mýlí. Tahle fráze se už říká nějakých 5 let ? =))) Česká TDM scéna je na tom docela dobře. Vím o pár dalších kandidátech do národního týmu kteří se pomalu začínají dostavát na vysokou úroveň. Je to ještě dlouhá cesta ale dá se tam dojít a kdo TDM chce hrát tak ať ho hraje. Já osobně bych uvítal CZE B team, ke kterému bychom mohli občas zaskočit a předat nějaké zkušenosti a zahrát s nima.

Flatecek: Tak česká TDM scéna je od dob Q3 dosti prořídlá a nevypadá to že by se mělo stát něco zásadního, ale třeba naše výkony někoho inspirují (viz. Starouš karby ;)) a trochu se to u nás rozjede.

Co bys doporučil nováčkům pro mód TDM ?

Debtorr: Hrajte Hrajte Hrajte !! practise practise practise.. sledujte dema těch nejlepších, sledujte streamy, učte se hru. Sledujte své dema kde jste udělali chyby a poučte se. Sežeňte si tým a hrajte s ním. Nebojte se prohrávat. Je to težké ale jde to =) #tdmpickup na IRC je nejlepší možností jak si zahrát s hodně dobrými hráči i proti nim, taky určitě pomůže.

Flatecek: Tak určitě se to chce otrkat na public serverech a naučit se aspoň základy pohybu, map a zbraní. Poté doporučil hrát pickupy a pokusit se najít si team a začít hrát proti jiným teamům. To může být ze začátku těžké kvůli rozdílu ve skillu, ale určitě to není nic nepřekonatelného. Stačí vydržet.

Máš někoho s kým bys chtěl hrát v týmu ze světové elity nebo máš nějaký tvůj vzor ?

Debtorr: Mým vzorem je Juven1le a noctis, s noctisem jsem hrál v klanu [nEu], byla to pro mě hodně dobrá zkušenost.

Flatecek: Tak mými vzory byli již od dob Q3 ruští hráči Inside a Mikes. Prvního jmenovaného jsem mel tu čest potkat na adroits lan takže v tomhle ohledu jsem již uspokojen :D

Co vy TDM hráči říkáte na Duel mód ?

Debtorr: Jak by jistě řekl flateček: „fuuuuu =)“ Ale já jsem tomu docela otevřen.

Flatecek: Duel jsem v osp hrál častěji než TDM a musím přiznat že mě i bavil víc S příchodem CPMA potažmo QL mě duely přestali bavit a začal jsem se raději věnovat TDM.

Jak se ti daří a co děláš v soukromém životě ?

Debtorr: V soukromém životě se věnuji převážně točení videí, střihu a postprodukci videí. Přihlásil jsem se na univerzitu, odstěhoval se do „hor“ a Quaka hraju spíše po večerech a mám ho jako odreagování od denní rutiny ale samozřejmě tam musí být i ten tvrdý trénink ;). Po získání druhého místa na LAN Adroits 2012 mě podporuje i blízké okolí, takže ideální podmínky =)

Flatecek:  Nic zvláštního, chodím do práce a ve volném čase si zahraji quaka nebo jdu někam  za zábavou :P

Děkuji redakce quake.cz                                                             - Karby

 

 05.03.2013 CB TDM NATIONS CUP 2013 Česko vs Itálie 5 comments
4.3.2013 se utkalo Česko vs Italie   o prvenství ve skupině D.

  - Flateček, Debtorr, Impje, Karby.
- DiMiTrI, Unnamedtony, Damien7, Domy.


Po vybirání map se hráli mapy dm20, Grim Dungeons, Limbus.


První mapa se hrála dm20, kde CZE team prohrál na skóre 201-167. Trochu to rozeberu: Velká příčína prohry byl Karby, který je uz starý a bohužel pomalý :D.

Druhá mapa se hrála Grim Dungeons, kde CZE team vyhrál 109-82. Po předešlé mapě jsme změnili přístup a domluvili se, že Karbyho budou chránit Flateček, Impje. A na Debtorrovi zbyl snadný úkol porazit Itálii. Musím napsat, že to co tam Debbtor (jak svědčí i jeho skóre, umřel tolikrát kolik Karby dokázal zabít protihráčů) zahrál bylo exceletní. Můžete se na to podívat v přiloženém demu. A spoluprace mezi Flatečkem a Debtorrem je úžasná, jeden enemy načne railem a druhý dodělá lg.

Třetí a poslední mapa se hrála  Limbus Kde CZE team vyhrál 122-119. Tady musím napsat, že Karby se konečne uklidnil a nebyl nervozní. A hrál se pořádný teamplay. Jenom hráč Impje asi po předešlích mapách krapet oslepl nebo jak je o něm známé se nervoval. A v poslední minutě si to opět Debtorr vodil jako kdyby jsme měli náskok 250 fragů :) dal 3 enemy railem a diky tomu jsme vyhráli.

Můžete se těšit na interview s Debtorrem a Flatečkem. !!!!

Tak konečné pořadí v skupiné D je následovné:


1. Team CZE
2. Team ITA
3. Team SVK
4. Team HUN
5. Team NED

Zde najdete ostatní skupiny zde CB TDM NATIONS CUP 2013 

Z mého pohledu musím napsat, že byla čest pro mě hrát pro team CZE. Jsou to skvělí hráči a reprezentují naší Republiku na Quake scéně prvotřídně a jenom mě mrzí, že moc lídí quakelive tdm nesleduje a nezajímá se o tenhle z mého pohledu nejlepší mód na quake vubec.

Zde přiložená dema Pana Debtorra -Karby

 04.03.2013 Quake Live 4v4 tdm cup for fun vol.5 add comment
Quake Live 4v4 tdm cup for fun vol.5 - Start 09.3.2013 17:00 - kanál irc  #rbls.cz

Prosím zaregistrujte se na email 4v4tdmcup@seznam.cz (clan name, player nick) nebo  Karby irc- #rbls.cz

Check-in proběhne  09.3.2013 16:00 CET do 16:50 CET na kanale #rbls.cz

Mappol: Limbus, Purgatory, Terminatria, Grim Dungeons, Dreadful.

Každý team votuje svojí mapu v případě remízim každý team vyhodí mapu a odehraje se poslední zbývající

"Teamy se musí dohodnout na serveru, aby rozdíl nepřekročil 30ms odezvy v případě problémů výběru serveru kontaktujte admina turnaje."

Všechny kola turnaje budou probíhat bo3.

V případě registrace více teamů se turnaj rozdělí na dvě divize mid-,mid+!

Admin : Karby,Brejk irc chanel - #rbls.czEnglish

Quake Live 4v4 tdm cup for fun vol.5 - Start 09.3.2013 5:00 p.m. CET 
IRC Channel
#rbls.cz

Please register on 4v4tdmcup@seznam.cz (clan name, player nick) or Karby @ #rbls.cz

Check-in from 09.3.2013 04:00 p.m CET to 04:50 p.m CET on Chanel #rbls.cz

Mappol: Limbus, Purgatory, Terminatria, Grim Dungeons, Dreadful.

When is draw , teams eliminate from mappool one map of other mappool.

"Teams arrange a suitable of server with maximum difference of 30ms. When problems occur, please contact admin"

All phases of the tournament BO3.

Registered teams will be published If there is more then 16 teams registered, there are going to be 2 divisions.


Admin : Karby,Brejk irc chanel - #rbls.cz


Byl bych rád kdyby se registrovali i české teamy :D   


- Karby

 25.02.2013 Co s webem Quake.cz ? 15 comments
Přátelé Quakeří, tak nám už víc jak rok stagnuje web, quake.cz je tu někdo kdo by se chtěl podílet na jeho znovuoživení a nebo už je to všechno zbytečné? Pište komenty, fejmujte, ať vím jak moc je tahle česká quake scéna lazy :)

- cuky

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S
 
 
 
 
 
newer  older

Czech Quake powered by InterneXt