Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


maps
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.maps
Fool`s run by xfoo  
Mapa Fool`s run od xfoo je jedna z největších duelových map v CPL Maplistu.

Jedná se o mapu, jejíž střed je tvořen centrální chodbou a schodištěm, spojujícím 5 okolních místností. V mapě dále naleznete šachtu s Railem a speciální bazének ve kterém je Mega.

Přesto, že je mapa poměrně rozlehlá, je reálné jí udržet díky její vynikající provázanosti a duely v této mapě tak mohou být velice zábavné.
Posty:
Centrál - v této chodbě naleznete schodiště vedoucí k brokovnici. Vedlejší průlez vás pak zavede tamtéž, jen o patro níže. Chodba, která se táhne podél schodiště spojuje Plazmu a Raketomet. V rohu této chodby je taktéž první z respwnů. Jumppad, který v této chodbě naleznete vám umožní přístup k Raketometu. Poslední dveře z Centrálu vedou k Yellow Armor.

Raketomet - tato místnost má dvě úrovně, horní část této místnosti ústí k Yellow Armor a ke Granátometu, který tvoří balkónek v RA Roomu. V horní části této místnosti je i další z repawnů. Ve spodku místnosti je pak samotný Raketomet. Přímo proti raketometu naleznete dvě přístupové cesty k RA. Zadním traktem, ve kterém je respwn, se dostanete přímo na podstavec, na kterém leží RA. Druhá chodba vás přivede pod balkónek s Granátometem.

Red Armor - Červené brnění je v této mapě umístěno na podstavci pod kterým je respawn. Přímo proti RA je Granátomet s druhým respawnem v této místnosti a Propadlo k Railu. Tato šachta vás stejně jako cesta po pravé straně místnosti dovede k brokovnici.

Brokovnice - Brokovnice je umístěna spolu s 5 Shardy v horním patře místnosti. Za brokovnicí je další respawn a cesta k Plazmě. Od brokovnice je taktéž možné seběhnout přímo k Megahealthu, který se objevuje po 35 vteřinách a je umístěn v bazénku mezi Brokovnicí a Plazmou. V této chodbě je zároveň i další respawn.

Plazma - Plazma je umístěna ve spodní části místnosti vedle teleportu, který ústí na ochoz přímo nad ním. V rohu s ammem pro RL a LG je pak další z respwnů. Spodní část levelu přímo navazuje na Megu a centrální chodbu. Z horní části je pak možné pokračovat dále k Yellow Armor. V horní chodbě spojující tyto lokace je respawn.

Yellow Armor - Žluté brnění naleznete ve své místnosti společně se Shaftem. Cesta, která je pod proskleným výklenkem navazuje přímo na centrální chodbu, horní cesta pak pokračuje zpět k Raketometu. V této místnosti jsou dva respawny, jeden u LG a druhý u amma pro RL.

Itemy:
1x Red Armor, 1x Yellow armor, 1x Megahealth

Zbraně:
Raketomet, Granátomet, Rail, Plazma, Brokovnice, Shaft

DOWNLOAD Fool`s run

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 

Czech Quake powered by InterneXt