Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


movies
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.movies
Quakelive
DreamHack Summer 2012 Quake Live Highligthts - Název mluví sám za sebe. Výběr toho nejlepšího, co bylo k vidění na letnim dreamhacku v roce 2012.

DaHanG 2010 - Dahang je další z USA hráčů, který v poslední době šlape na paty Raphovi. Podobně jako legendární švédský TDM hráč Purri hrával dříve hlavně Quake 2.

Strenx 2011 - The Movie - Strenx je hráč počítající se k současné absolutní špičce Quake Live. Pochází z Francie, je mu okolo 20ti let a hru bere smrtelně vážně. Proto jeho emoce často skáčou nahoru a dolů jako sinusoida posílená adrenalinem. Jeho skill je ovšem velmi stabilní. This one u must see !

Zis is Rapha - RAPHA je v současnosti (2012/2013) asi nejlepší z nejlepších. Nutno však podotknout, že byl nedávno poražen ve finale jednoho z major turnajů ruským hráčem Evilem. Uvidíme jak dlouho a do jaké míry si bude schopen udržet svojí reputaci světového šampióna. Raphu učil především legendární USA hráč ZeRo4. Rapha je praktikující věřící, extrémně zodpovědný k tréninku i mentální přípravě. Obzvlášť velký důraz klade na správné rozhodování vzhledem k daným situacím, do kterých se můžete v duelu dostat. Z toho vyplývá, že je hlavně poziční hráč, což ho favorizuje právě v Quake Live, kde jsou zbraně méně silné a celá hra je více vybalancovaná.

Adroits LAN 2012 Higlights - výběr toho nejlepšího z LANky, kde naší čeští borci dosáhli na krásné 2. místo. (dokoukejte až do konce, non-quake část klidně přetočte). Enjoy !
  DreamHack Winter 2012 Quake Live Highligthts - Zde pro změnu výběr toho nejlpešího, co bylo k vidění na zimním dreamhacku v roce 2012.

Quake Live - Cypher The Movie - Cypher je další z mála grand masterů. Pochází z Běloruska a je znám především pro svůj extrémně přesný aim (ve videu to potvrdí vícero fragů, ale věnujte pozornost především času 3:44). To ho favorovalo zejména v Quake 3A. Od vydání Quake Live musel zapracovat také na taktikce a pozičním hraní, což se mu zajisté do velké míry povedlo.

Cooller QL Frag movie - Coller je současná žijící legenda hrz Quake. Přestože tento hráč vetšinou (někdy mu to taky ujede) na sobě nenechá znát žádnou emoci, tak uvnitř jeho těla se to vaří. Znám je mimo jiné pro svojé pomerně namyšlené avšak trefné hlášky během hry, kterými je schopen ještě více rozhodit už tak dost trpícího soupeře. I když se na první pohled jedná o nenápadného nudného chlapíka, tak opak je pravdou - nad hrou přemejšlí do těch největších taktických detailů. Můžeme se bavit až o mind wars. Ve zkratce další hráč ze současné (a nejenom té) absolutní špičky !

DreamHack Winter 2011 - opět výběr toho nejlepšího z této akce. K vidění jsou také fragy našeho nejlepšího hráče KRYSY.
Colosseum II - Quake Nations Cup 2010 - dalsi výběr nejlepších momentů ze souboju titánů. Opět mad by Han-Sai productions.

Quake 3
Colloseum NATIONS CUP 2007 - v roce 2007 se poradal souboj titanu mezi jednotlivymi zememi vcetne dvou teamu z Ceske Republiky. Stejne tak jeden z nasich reziroval a vytvoril toto video - frajer Silu. Video obsahuje mimo jine brutalni plasma quad run svedskeho hrace Foxe, dale profesionalne vychcanej gauntlet ceske legendy Tyfoona a v neposledni rade zachranu vyhry o jeden frag na posledni chvili v podani nasi absolutni spicky Krysy. Vrele doporucujeme !

[TA]Ownage - Fragmovie nejkontroverznějšího a zároveň velmi dlouho dobu nejlepšího českého klanu Total Annihilation.

Get Quaked 3 - Asi jedno z nejlíp editovaných Quake 3 fragmovie, které zatím vyšlo! 19 minut toho nejlepšího co můžeme v Quake 3 Areně vidět. Opravdu pěkná podívaná!

Annihilation - k tomuto movie neni snad třeba žádný komentář. Naprosto základní Quake znalost.

q3fuel - Další výborné video od grosse-mouetteho

q3fuel 2 - grosse-mouett a jeho q3fuel po druhé.

Virtuosity - czm, cooler, fox a další. Nádherné intro, které určite stojí za shlédnutí! 

Lyon Connection - TomBoSS a jeho tvorba

BADGE 1 + BADGE 2 + BADGE 3 - velmi oldschool a velmi legendární. Nepotřebuje komentář.

q6 bei bei - q3 movie a beaty od Beastie Boys! MaNiC se vyznamenal
 
Just Quake - Starší video, které se pyšní obrovským množstvím fragů od těch (tehdejších) nejlepších z nejlepších. Pokud si potrpity na impossible raily, air rockety, krvavy quad runy plny excellentu a vyrovnani ci otoceni zapasu behem turnaju na posledni setiny vterin, tak tohle je video pro vas. Oldie but goldie, rozhodne must see !

Fragged by LeXeR - oldschool rusky hrac znamy predevsim pro svoji nekoncici vychytralost a nadhled.

Fragged by Cooller - fragy teto ruske legendy jeste z dob Quake 3 Areny.

Fragged by b100.Death - Video od jednoho z nejslavnějších rusů dřívější éry quake 3 scény.

Cyberfight Sense + Cyberfight Quake Movie - Videa nejen s dobrou hudbou, ale i s výbornými fragy. Oldschool ruská legendární škola v plné parádě. "I will control you like a girl !"

Dezarie Q3 Movie - OLDSCHOOOL!!! (ZeRo4, Cooller, LeXeR, ProZaC)  
reA gf frags - můžeme to považovat za god forsaken movie.Video gf z LanParty zpracované Petikem.

Mini-Nog - krátké cpma movie od peze
Castor Fiber - Vynikakící video od shaolinproduction, které má vynikající zpracování s velmi pěknými fragy.
Mercurial - Dalši výborná práce od Shaolin Production.CPMA movie, které se může chválit perfektním zpracováním a krásnýma fragama!

Quake 3 Defrag
Event Horizon 4 – Projekty nesoucí jméno Event Horizon už určitě snad každý z vás zná. V podstatě se jedná o TeamTrickJump movie. Je skoro až neuvěřitelné co lze za pomoci přesného timingu a zkušeného teamu dokázat. V projektech jste si mohli všimnout hráče s nickem RTB, který už řadu let reprezentuje jediný český CTF team v QuakeLive – Happy Tree Friends ( HTF ). Čtvrtý díl řady EH zpracovalo opět Shaolin Productions. Máte se na co těšit. Njoy

Účinkují – nebuLa, sp4rky, Kale, RBK, RTB, Fleshw3lder, Soul_Brother, selz, Remis, Afu, Elco, Varelse, a další.

Stránky projektu - http://www.teameventhorizon.com

Hudba : Oscillist - A New Shade Of Blue, Synkro & Indigo – Reflection, Synkro - Letting Go (dBridge Remix), Synkro - Summer Blues, Consequence - A Man And A Woman, London Elektricity - U Gotta B Crazy (Enei Remix), Joe Syntax - Signal Drop, Croms - Invisible Cities

Event Horizon 1, Event Horizon 2, Event Horizon 3

Edge of the Earth – Je Freestyle TrickJump movie, které má na svědomí rEnk. Movie je díky práce rEnka plné různých ingame efektů, díky kterým je ještě o něco víc koukatelnější. Co se týče zpracování pro mě určitě jedno z nej. Proto si myslím, že i přes to, že některé tricky jsou nascriptované je to skvělé movie, které určitě stojí za shlédnutí.

Účinkují – buddha, detinu, rbk, nibbit, mensroom, soul_brother, flayzerannyx

Hudba - 30 Seconds to Mars - Edge of the Eart, The Qemists - S.W.A.G, Pendulum - Self vs. Self feat. In Flames, Little People - Start Shootin

Rail Masters Fast Caps – Je české FastCaps movie, které obsahuje nejlepší časy ze soutěže pořádané teamem Rail Masters. Soutež byla udělaná na teamy. V jednom teamu byli dva borci a každý z nich měl na starost jednu fyziku. Vítězné pozice tedy jsou. První místo obsadil team Fusoči, ve kterém účinkoval P.J.RiPPeR ( vq3 ) a neiT ( cpm ). Druhé místo se podařilo získat celku s názvem Dwix Sqew
za který bojoval SLR ( vq3 ) a bbv ( cpm ). A bronzový stupínek si vysloužil team awesome ve kterém byl legie ( vq3 ) a TykEroN ( cpm )

TOBU - Hodně povedené fragmovie od th0cy! Výboná synchronizace s hudbou a velmi kvalitní kamery sou jedny z plusů, které můžete v tomto movie vidět.

Event Horizon 2 - co vše se dá v Quake 3 dokázat v několika lidech? Stahujte.

Speed Trial - Úžasné movie. Práce s kamerami a synchronizace s hudbou je opravdu vinikající!

Cetus - The Movie - Jedno z nejlepších defrag movie

Tribulation - Michael Flately, Gamping_Gaz v akci. Starší quake movie, které stojí za to stahnout, protože je dle mého názoru jedno z nejlepších!
  Celestia - (ce·les·tia (n.) the heaven or outer space. ) – Je Promode ( CPM ) DeFrag movie od momentálně jednoho z nejlepších defragerů na světě, Arcaona. Movie  vytvořil McKormic, ingame efekty přidal rEnk a je nutno dodat, že zpracování a hudba jsou špičkové. Když se k tomu ještě přidá práce hlavního hrdiny Arcaona, tak se dá s klidem duše prohlásit, že Celestia je určitě Jedno z nejlepších Promode run movie vůbec. Tak si užijte skvělou podívanou.

Na interview s Arcaonem se můžete již brzy těšit.

Hudba : Medicin - Closer to the Stars (Light version), Reflekt - Need to feel Loved (Deep Focus & InContext Remix), Eric Prydz – Pjanoo (High Contrast Remix), Endless Blue - The Feeling

Trixo - DFWC 2008 – Je jak už název napovídá movie z roku 2008, ve kterém můžete vidět vítězná kola DFWC ( defrag world cup ). V movie jsou obě dvě fyziky, takže si na své příjde fanoušek jak originální vq3 fyziky, tak i CPM fyziky. O skvělé zpracování se tentokrát postaral oliskillz. V CPM zvítězil DYPO4KA z Ruska, za ním se umístil FAKIR také z Ruska a třetí nakonec skončil Lags z Litvy. Vq3 zlato ukořistil  -G- z Ukrajiny, za ním Dex z Ukrajiny a třetí skončil xajA z Ruska. VQ3 a CPM teamy vyhrála dvojce GLM a FAKIR, druzí byli ntrp a Lags a třetí příčtu vyhrál celek xajA a Maze.

Hudba - Djuma Soundsystem - Les Djinns (Trentemoller Remix), Victims of Science - The device has been modified (Portal OST Remix), Thomas Newman - Horizon (Wall-E OST)

f33l – Movie, ve kterém máte možnost vidět jednu z největších legend defragu w3spa.  Časy, které máte možnost vidět byly v době, kdy je w3sp zaběl všechny do jednoho světové rekordy. Většinu z nich už ale překonal Arcaon, Kiddy nebo glm. Jeden z těchto časů se podařilo ukořistit i jednomu českému defragerovi, což nebylo vůbec jednoduché, protože mapy, které jsou obvykle ve známých moviečkách jsou nejvíce hrané. Movie vytvořil Kos, který tímto svým počinem vdechl základ převážné většine.

Cetus The Movie 2 - Pokračování úspěšného trickjump movie od mrkse.

Unity - Video s úžasným obsahem!! fei s cristalem to prostě umí.

M@rs - Výborné trikové video.Skvělá muzika a výborné zpracování.

Tricking IT2 - Jedno z nejlepších trick-jumpových movie, které můžete vidět.

Aerodynamic - Opět výborné trick-jump movie tentokrát v módu CPMA.
Aerodynamic 2 - Pokračování výborného CPMA movie.

Lags The Movie - Asi nejlepší práce kamer v defragu, kterou sem zatím viděl.

Quake 4
Vitality by killat0n - Jedno z nejlepších Quake 4 Movies. Pokud chce nasát atmosféru této hry, pak stahujte.

Bloodsheet 1.2 - Druhe pokračování úspěšného q4 videa ( Toxic, cooller, ztrider, av3k, fatal1ty a další)
Bloodshed 1.3 Video je natočené v maximální možné kvalitě, kterou Quake 4 nabízí a trvá 11 minut. Movie můžete stahovat ve střední kvalitě, která má 380MB a v kvalitě vysoké 545MB.
Unnamed and Unfinished - q6 v podání čtvrté série quaka. MaNiC se opět vyznamenal.

Victory by Oblivion - 129 MB (filefront)
Video dlouhé přes 6 minut ukazuje fyziku hry, několik jumpů, tricks, crouchsliding a další.
  Česká republika Fragged by Nexer - 108 MB
Vůbec první české Quake 4 video. Délka videa je něco málo přes 4 minuty.

CPL Quake 4 Tournament Players -
141 MB (filefront)
Sujoy, Daler, Gopher, Wombat, Rocketboy.. Ti vsichni z turnaje CPL Winter 05. Vysoká kvalita, délka 7 minut.

Winter CPL 05 Final and Awards
 332 MB (filefront)
Finále a předávání cen prozatím největšího turnaje s hvězdným obsazením. Cooler, Toxic a mnoho dalšího. Vysoké rozlišení, dlouhé přes 20 minut, komentuje DJ Wheat.

power-Less - power3 & neo2kx ukázali, že moviečka opravdu dělat umí.

Quake 2
Česká republika Fragged by Id3nt1ty - české q2 movie od Mrzzzaka

Meeting Before Dead - Dobrá prácička od pánů Liper & Dookie. Kvůli délce tohoto movie je velikost přes 800 Mb ve vysoké kvalitě. Dobrá synchronizace hudby a pěkné fragy!.

The sYnthesized II - Time of the Taurus - polská legenda Scooby a jeho movie.
KTA The Movie - TDM movie finského klanu. Zpracování tohoto movie nedosahuje nijak zvlášt extra dobrých kvalit, za to fraqy sou tady pěkné a je jich tu požehnaně!

Polish Frag Festival - Klasické q2 movie od NoN-Soona a Oniho

Quakeworld
Mortuality - Dle mého názoru nejlepší QW movie co vyšlo! Pohodová hudba, exelentní zpracování, úžasné fragy! Grafika tohoto videa je úžasná! @ pez .

QuakeWorld Malfunctioned
Další výborné QW movie od peze.
Frags Done Satanic X - Super movie, ve kterém se ukáže proč je qw tak super hra!Výborná muzika, dobrý editing, zpracování!
  Fragged by North America - Další výborné fragmovie tentokrát od Adama. Soundrack je zde opravdu vynikající a fragy sou perfektní. Móžná by mohla být o něco lepší kvalita.
Frags done extreme - 21Mb a 3min. Klasické quakeworld movie!

Frags done extreme II - další pokračování tohoto videa od sLASHe
Ever Increasing Physical Abuse - 4 minutové trick jump movie od vbho

Last update: 28/05/2013

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S
 
 
 
 
 

Czech Quake powered by InterneXt