Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 18.06.2011 DreamHack Summer 2011 - Cesta
DreamHack Summer 2011

Výsledky turnajů a jejich průběh se dneska dozvíte všude a my se tak podíváme na naší výpravu a na lákadla, kerá letošní DreamHack nabízí.

Naše výprava se započala včera, kdy jsme kolem 13:37 opouštěli společně s Kobrou Prahu a vyráželi do Zapadákova. V Zapadákově bydlí Fragma, kterého jsme naložili a vysvobodili ho z tohto zapadlého kouta civilizace, které s okolním světem spojuje pouze cyklostezka a přívoz. Nechci tu nadneseně říkat, že převozní žádá minci, aby vykonal svojí práci, ale skoro to tak vypadalo.

Při návratu z divočiny jsme vyzvedli ještě Krysu a pak s přehledem minuli kempující polovinu výpravy našich bratov. Jocko, wision a Kos00 se s námi spojili až téměř u Ústí nad Labem, kde jsme okupovali místní pumpu a zjistili, že je výhodné býti policistou, neb pak v těchto zařízeních fasujete kávu zdarma.

Následvala poměrně klidná cesta přes Německo, která měla jediný háček - Jocko odmítal drtit svou 286ku více, jak 120-ti kilomtrovou rychlostí a Galantaxi tak záskala poměrně slušný náskok, který srovnal až semafor na Rujáně.

Zakempili jsme v přístavu Sassnitz a naše rozjímání narušila až zuřivě gestikulující dáma, která říkala, že pokud nevyrazíme na loď, budeme muset pádlovat sami. Naštěstí se tou dobou vyřítila ze zatáčky 286ka a my jsme tak za doprovodu skandování výše uvede paní: "HOP HOP HOP" odpověděli skupinovým, stylisticky vyvedeým a nadšeným "HOP HOP HOP, Kdo neskáče není Čech" a mohli v klidu pokračovat na palubu lodi směřující na Trelleborg.

Strategicky jsme obsadili místní restauraci, napapkali jsme se a podpořili cestovní horečkou několika pifsony. Později se uázalo, že několik pifsonů dělá s Kos33m divy a rázem jsme se ocitli na palubě trajektu, kde nám tento boreček názorně předvedl, jak se jeho flus spojil s Baltickým mořem, aby tuto lekci vystřídala přednáška o záchranných člunech a první lekce italštiny pro začátečníky.

Naše námořnické skillz se značně projevili i na této plavbě a tak jsme se za pár hodin ocitli na jižním výběžku severní Evropy. Přesto že hodiny ukazvali 3 hodiny ráno, nad severním obzorem se odáželo sluníčko a následné přibívající minuty a ubíhající kilometry směrem nasever nám naskytli nádherné scenérie.

Rybářská osada Jönköping a blízká přítomnost továrny Huskvarna dávali tušit, že se tu budu dít věci. Obsadili jsme pokoje a lehce si oddechli před dalšími událostmi, které na nás čekali na výstavišti Elmia, které se po následující dny stane našim útočištěm. Stejně tak vidí situaci i pár desítek tisíc účastníků letního festivalu, který zabral dvě obrovské haly, jednu halu střední a kongresový sál. Pokud by se vám tohle zdálo málo, tak vězte, že díky letnímu počasí je gamingový cirkus vytažen i před samotnou halu, kde se hraje paintball, prolézají nafukovací překážky a své šapitó zde má i pan Day[9].

Místní gastronomie se skládá z klasických pochoutek: Španělské okurky, Německé Klíčky, Vietnamská kuřata, Francouzské Bagety a Turecký personál.
- PK
Fotogalerie najdete na Facebooku: Standard Updates , Mobile Updates

Autor: 
Text: 


Kobra 21:46 @ 28/06/11
AY :D
 
PK 22:34 @ 21/06/11
maupici check ... OK
 
Baru 14:39 @ 20/06/11
Co tam děláš Smažko?
 
Zubb 22:17 @ 19/06/11
duležité je, že se nekoná Turecký pisoár .)
 
panSmasher 10:33 @ 19/06/11
zdravim z Goteborgu :-). Na DH to bohuzel nestihnu...chjo.
 
forsty 09:50 @ 19/06/11
:)))
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt