Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 27.06.2011 Quake Live out of IEM
Informace, které byli neoficiálně potvrzeny již v Německo Hannoveru, na velkém finále Intel Extreme Masters ( a na které jsem pár z Vás již stihl připravit ) se nyní oficiálně potvrdili zveřejněním nových her pro sezónu 2011 - 2012. Quake Live NEBUDE podporovanou hrou pro následující sezónu IEM.

Na Intel Extreme Masters se bude hrát StarCraft II, League of Legends a Counter Strike 1.6

Čísla hovoří jasně a zatím co přenosy Quake Live z DreamHack Summer sledovalo v průměru 5000 lidí, na ostatní tituly se dívalo 70 000, respektive 250 000 či 50 000 diváků

Pozn.: VELKÁ sledovanost LoL je dána systémem hry, který každého přihlášeného klienta "donutí" sledovat právě vysílaný stream. ( Možná TiP pro id Software )

V těchto číslech se není čemu divit, že organizace, jakou je ESL přistoupila k podobnému kroku a budoucnost Quake Live tak bude záviset čistě na komunitě samotné.

Zajímavé reakce se dočtete na ESReality a velkou podporu naší komunitě vyslovili i členové jedné z největších StarCraft II komunit, TeamLiquid.

V reakci na tuhle skutečnost jsem velice rád, že jsem pro Českou republiku a Slovenskou NEKOUPIL licenci na ESL za bratrů (cenzurováno na základu požadavku ESL) €uro. Druhou potěšující zprávou je, že my zkušenosti již máme a na nedávných výletech ( Jönköping, Brno ) se ustanovila pracovní skupina s neoficiálním názvem: Quakeiáda.

Členy této skupiny byli jmenováni Krysa, Fragma, Forst3n, Kyng a PK.

Cílem skupiny je uspořádat na území České republiky a Slovenska několik eventů, které se budou týkat výhradně Quake Live a to ve variantě DUEL a TDM.

Závěrem pro Vás mám potěšující zprávu, která přišla z východní strany řeky Moravy. Termín nejbližší Slovensko QUADLAN byl stanoven na 29-31.7.2011.

Druhá pozitivní zpráva přišla pro změnu ze západná strany řeky Moravy a říká, že tuzemský QuakeCon, Česká republika Trnávka 2k11 by měla proběhnout někdy na začátku září.
- PK

Autor: 
Text: 


smOke 10:27 @ 30/06/11
Je to smutny, ale snad si vsichni fanousci Quake Live uvedomi, ze je potreba tahnout za jede provaz a hlavne se ucastnit turnaju, soutezi, ktere pak ukazou svetu, ze je o tuhle legendární FPS stále zájem.

Kéž by ID poslouchalo aspoň 1/3 návrhů na esreality a foru...
 
wision 13:22 @ 29/06/11
termin quadlan nie je definitivny..
 
Zag 10:59 @ 28/06/11
Akorad tam strkaj cim dal delsi reklamy ... ale ted uz za to penize nedam :)
 
panSmasher 07:18 @ 28/06/11
Smutne ale jednou to prijit muselo :(. ID nedela nic aby tu hru udrzelo zajimavou pro jiny lidi nez jsme my (skalni fanousci).
 
Snt 23:17 @ 27/06/11
Kreteni vymleti - ucpat jim ve spanku nosni dirky semenem. Quadlan - napicu termin,Trnavka uvidime ale predpokladam ze se taky netrefi . . . fuck it all
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt