Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 05.07.2011 Quakeworld by JohnNy_cz
Pan PK vám tu nedávno zanechal video z mapy dm4 kteorou během hraní komentoval  Phil, a na tento popud reaguje též naše česká Quakeworld komunita, v tomto videu, které pro vás připravil JohnNy_cz a cuky, zde uvidíte návod jakým způsobem se dá hrát s botem, který je nastaven na nejvyšší úroveň odporu, což znamená, že jeho aim je naprosto přesný a když se netrefí, tak je to jedna z vašich světlejších chvilek. Tak si užijte trošku akce, než se půjdete zase prospat k vašemu oblíbenému quakovi.-cuky

Autor: 
Text: 


kg 23:55 @ 24/07/11
Skvele videjko diky. Nema nekdo v planu udelat i komentovane video pro uplne novacky s vysvetlenim cfg, nabindovanim zbrani a prikazy pro nastaveni grafiky?
 
rDZIGoNkDUxjxX 03:15 @ 16/07/11
Now I feel stupid. That's celraed it up for me
 
Jen4 19:08 @ 12/07/11
Cus, mozna by bylo lepsi hru s botem nejdrive nahrat a pak podivat a nasledne okomentovat myslenkove pochody. Takhle za hry jsou to spise dojmy. Myslim take, ze by mozna bylo lepsi pro totalni novacky ubrat na grafice a udelat to malinko prehlednejsi. Model by mohl byt drsne zeleny, trochu bych zmensil velikost ukazovane zbrane, nandal bych lg, pres ktere bude dobre dobre videt, stejne tak u raket je to mozna prilis barevne. Pokud by se z toho mel udelat vylozene newb tutorial, pak by bylo urco fajn ukazat jednotlive spawns a vysvetlit par figlu kudy kam a proc. Jen par postrehu.
 
x4 20:09 @ 10/07/11
Nemám ani tak problém s tím, že v určitých okamžicích komentujete to, co je vidět. Philovo video má o dost lepší atmosféru asi částečně kvůli tomu, že hraje proti člověku (uznávám, že je obtížné se soustředit na hru a zároveň komentovat).
 
JohnNy_cz 21:51 @ 08/07/11
On to má být hlavně tutoriál. Philovo video je taky tutoriál pro beginnery. Občas ale oba sklouzneme k tomu, že komentujeme co je vidět, místo abychom komentovali jak během hry myslíme (to má být účel). Philovi to jde samozřejmě lépe, má v tom větší praxi. Mě šlo hlavně o to, aby bylo něco v češtině.

Sohlasím s tím že je to mdlé a nevýrazné, to bych chtěl do příště zlepšit. Ve skutečnosti byl tohle druhý pokus, první mi nevyšel kvůli technickým problémům, tak tohle jsem komentoval tak na půl plynu, protože jsem si myslel, že v té nahrávce stejně zase bude nakonec nějaká chyba. Vítám jakékoliv další připomínky.
 
16:24 @ 08/07/11
No nevím, nevím. Mdlý nevýrazný komentář, navozující atmosféru tutoriálu pro beginnery, po dvou minutách to má člověk chuť vypnout. Pořád o několik levelů níže než, co předvedl Phil.
 
D4 09:52 @ 07/07/11
Masakr =) mozna jenom ten cfg je moc candy ;P ale jen tak dal =)) az se vratim do CZ tak si vas povodim :P
 
Kyng 23:03 @ 05/07/11
Hlavně je dobrý to You fragged - to mi vzdycky u QW videji chybí, a jeste jby bylo super kdyby bylo videt aktualni skore
 
LesTR 22:50 @ 05/07/11
pwned!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt