Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 14.02.2012 ASUS NQL 3 informace a anketa
Portál Hitpoint.cz připravuje již třetí pokračování největší domácí Quake Live soutěžě ASUS NQL. Na nadcházející sezónu se chystá zásadní změna v systému, kdy organizátoři chějí opustit online fázi a zaměří se na atraktivnější LAN akce. Ty by měli být celkem tři a odehrájí se postupně od března v brněnské herně Velký Špalíček, která nabízí pro tyto účely nejlepší zázemí a zároveň umožnuje účast i slovenským hráčům. Turnaje budou určeny vždy pro 16 hráčů, kdy část bude pozvána přímo a zbytek si bude muset cestu probít přes online kvalifikaci. V turnajích půjde nejen o body do základní části, ale také o drobné věcné ceny/finanční částky. Samozřejmě je pro realizaci ligy opět potřeba velká podpora domácí scény, protože bez hráčů se soutěž dělat nedá a držet v podpoře krok se StarCraft 2 je, jak jiště uznáte, na naše poměry husarský kousek. Detailní informace budou zveřejněny v průběhu týdne.

Aktuálně se řeší hlavně harmonogram, proto jsme byli požádáni o vytvoření ankety pro hráče, kteří mají chuť se do této soutěže zapojit. Hlasujte prosím jaký den je pro Vás ideální pro LAN turnaje základní části: sobota, neděle nebo je vám to jedno? Hlasujte vpravo v anketě a zároveň napište zde do komentářů, jakou volbu a proč volíte. Případně také nějaké vysloveně nevhodné termíny v průběhu března, dubna, května. Nikdy se při organizaci nejde zavděčit všem, ale je určitě dobře mít od hráčů co nejvíc informací a pokusit se to vymyslet pro většinu co nejlépe. Díky a věříme, že tato sezóna opět ukáže Quake v plné síle! Najde se konečně přemožitel šampióna Krysy?

- sm0ke

Autor: 
Text: 


maximrz 19:53 @ 07/03/12
sobotra PANOVE JEDINE SOBOTA
 
krysa 18:55 @ 19/02/12
jasne ze nedele =)
 
Dloobiq 12:25 @ 18/02/12
sobota
 
Enz1q 14:32 @ 16/02/12
Jasne ze sobota :]
 
divnyz 22:47 @ 15/02/12
Sobota :)
 
smOke 23:46 @ 14/02/12
Budu rád, když se vyjádří další hráči. V idealním světě, bych taky volil soboty, ale bohužel nýs bude držet v šachu harmonogram a další akce (domácí/zahraniční). Takže to neberte jako jasnou věc, nicméně se samozřejmě pokusíme vyjít vstříc většině. Doufám, že si to užijeme a slovenští bratři se také zapojí do bojů! ;)
 
Needy 19:20 @ 14/02/12
Sobota - nekteri lide to maji docela daleko, a jit v pondeli do prace/skoly je trochu z ruky. SOBOTA o/
 
fjo 18:44 @ 14/02/12
ne.
 
LesTR 17:40 @ 14/02/12
Samozrejme sobota
 
Brejk 17:40 @ 14/02/12
No,urcite by byla idealni sobota,protoze by to vetsine studentu,nebo pracujicim lidem vice vyhovovalo uz kvuli ceste a unave ;)
 
smOke 17:20 @ 14/02/12
Kdo hlasujete napiste sem do komentaru pls, at vime o jake jde konkretne hrace. Ono muze dost hlasovat pro neco, ale nakonec by stejne neprijeli atd, diky!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt